Celil Yıldırım İstanbul

CEO

Celil YILDIRIM, 2011'de kendi adını taşıyan mimarlık ve danışmanlık şirketini kurmuştur. Ekibini her geçen gün genişleterek tüm disiplinlerde hizmet veren şirket konumuna getirmiştir. Raylı sistemler ve BIM konusunda 10 yılı aşkın süredir deneyimi olan Türkiye'de ilk mimardır. 2010 yılından bu yana uluslararası boyutta önemli projelerde BIM danışmanı olarak görev almıştır. 2013 yılında İBB Avrupa Yakası Raylı Sistemler adına Kabataş - Mahmutbey metro projesinde ilk BIM Yapı Bilgi Modeli şartnamesinin yazılımında görev almıştır. 

Türkiyenin ilk BIM Yapı Bilgi Modellemesi kitabınının yazılmasında katkıda bulunmuştur. 

Celil YILDIRIM hala projelerin tasarımında lider rol oynamaktadır. Uygulama projelerindeki deneyim ile BIM sürecini birleştiren ekibi ile tüm disiplinlerde dünya çapında en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Birçok farklı tipte ve büyüklükte bina üzerinde çalışmıştır.

Uzmanlık alanları:
BIM / Ulaşım Yapıları / Kensel Dönüşüm / Proses yapıları / Okul 

caret-down-skewed caret-down-thin caret-down caret-left-thick caret-left-white caret-left caret-right-thick caret-right-white caret-right caret-up cross download english facebook grid instagram linked-in list mail pinterest play-button reset search-nobg search-square share twitter views wechat youtube