Danışmanlıklar

Türkiyenin önde gelen firmalarına, yurt içi ve yurt dışı projelerinde proje ve BIM konusunda danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

ATAKÖY - İKİTELLİ METRO HATTI

AGA ENERJİ firmasının yapımını üstlendiği metro projesi kapsamında BIM danışmanlık hizmeti verilmektedir. Yapılan çalışmalar neticesinde uluslararası BIM ile yapılan projelerin değerlendirildiği AEC de 2018 Finalisti olunmuştur.

MUSCAT HAVALİMANI PROJESİ

Dünyanın en büyük 50 müteahhitlik firmasından biri olan ENKA firmasının yapımını üstlendiği 650.000 m² lik muscat havalimanı projesi kapsamında İstanbul Merkez ofisi BIM danışmanı olarak hizmet verilmiştir.

APY - ALTUNİZADE HASTANE METRO BAĞLANTISI DANIŞMANLIK HİZMETİ

2018 Yılında açılışı yapılan Üsküdar - Ümraniye - Çekmeköy metro projesi Altunizade istasyonu ile Acıbadem hastanesi arasında yapılan 200m lik tünel ve metro bağlantı tüneli tasarım ve danışmanlık hizmeti verilmiştir.

caret-down-skewed caret-down-thin caret-down caret-left-thick caret-left-white caret-left caret-right-thick caret-right-white caret-right caret-up cross download english facebook grid instagram linked-in list mail pinterest play-button reset search-nobg search-square share twitter views wechat youtube